perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gisht në frëngjisht

Fjalë: gisht (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (5): doigt, index, boudin, doigtier, poucier
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht gisht, gisht në frëngjisht, doigt në shqip
gisht në frëngjisht