perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjarpër në frëngjisht

Fjalë: gjarpër (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (5): clysoir, serpent, aspic, couleuvre, vipère
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht gjarpër, gjarpër në frëngjisht, clysoir në shqip
gjarpër në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

intervistë pune arrij tuba