perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjashtëdhjetë në frëngjisht

Fjalë: gjashtëdhjetë (numri i letrave: 13)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (1): soixante
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht gjashtëdhjetë, gjashtëdhjetë në frëngjisht, soixante në shqip
gjashtëdhjetë në frëngjisht