perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjel në frëngjisht

Fjalë: gjel (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (6): coq, cannelle, gâchette, ouvrir, papegai, robinet
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht gjel, gjel me pershesh, gjel i mbushur, gjel deti me pershesh, gjel deti me patate, gjel deti me oriz, gjel në frëngjisht, coq në shqip
gjel në frëngjisht