perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gju në frëngjisht

Fjalë: gju (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (2): coude, genou
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht gju, gju result, gju mail, gju logo, gju hisar result, gju hisar, gju në frëngjisht, coude në shqip
gju në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

kap guns natacha bindje dru blair