perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjuhë në frëngjisht

Fjalë: gjuhë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (17): langue, idiome, langage, pâli, romaïque, tapette, zend, discours, laïus, livre, mercuriale, oraison, parler, parole, topo, traité, voix
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht gjuhë, gjuhë shqipe gramatikë, gjuhë shqipe gramatika, gjuhë shqipe ese, gjuhë shqipe dhe letërsi, gjuhë shqipe, gjuhë në frëngjisht, langue në shqip
gjuhë në frëngjisht