perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjyshe në frëngjisht

Fjalë: gjyshe (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (8): bonne-maman, grand-maman, grand-mère, mamie, aïeule, baba, plantain, typesse
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht gjyshe, qumili gjyshe, gjyshe te dua, gjyshe pronunciation, gjyshe mori gjyshe, gjyshe me mungon, gjyshe në frëngjisht, bonne-maman në shqip
gjyshe në frëngjisht