perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gozhdë në frëngjisht

Fjalë: gozhdë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (4): broquette, cheville, clou, ongle
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht gozhdë, gozhdë në frëngjisht, broquette në shqip
gozhdë në frëngjisht