perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në frëngjisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (32): femme, femelle, féminin, bacchante, borgnesse, dame, doctoresse, gonzesse, gourgandine, houri, lorette, ministresse, moukère, nymphe, parturiente, pimbêche, précieuse, théâtreuse, multipare, baillive, bonne, boucher, dauphine, épouse, intendante, maharaja, mairesse, matelote, pairesse, palatine, perruquière, surintendante
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në frëngjisht, femme në shqip
grua në frëngjisht