perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grup në frëngjisht

Fjalë: grup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (34): assemblée, bande, essaim, groupe, nichée, peloton, rebande, trimbalée, tripotée, troupe, botte, catégorie, classe, compagnie, condition, ensemble, heptade, intergroupe, ménestrandie, trio, dispositif, groupement, rassemblement, carillon, cléricature, combinaison, embiellage, équipe, figuration, rouage, sexualité, syndrome, tuyautage, vannage
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht grup, grup yorum, grup vitamin, grup servicii petroliere, grup piala dunia 2014, grup interesi, grup në frëngjisht, assemblée në shqip
grup në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

ftua anglisht mbi energy pellgu lumor