perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grykë në frëngjisht

Fjalë: grykë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (21): canal, défilé, détroit, pertuis, raz, gorge, gosier, goulot, pharynx, col, collet, cou, embouquement, goulet, isthme, encolure, jusqu, cavée, combe, ravin, ravinée
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht grykë, grykë në frëngjisht, canal në shqip
grykë në frëngjisht