perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gumëzhin në frëngjisht

Fjalë: gumëzhin (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (5): bourdonner, cliqueter, ronronner, tinter, vrombir
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht gumëzhin, gumëzhin në frëngjisht, bourdonner në shqip
gumëzhin në frëngjisht