perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

guximtar në frëngjisht

Fjalë: guximtar (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (9): brave, vaillant, énergique, vigoureux, courageux, preux, valeureux, audacieux, hardi
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht guximtar, guximtar shqip, guximtar rushani gezuar, guximtar rushani, guximtar labenishti, filmi guximtar, guximtar në frëngjisht, brave në shqip
guximtar në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

tregim shoqëror