perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hije në frëngjisht

Fjalë: hije (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (6): ombrage, ombre, simulacre, crépuscule, obscurité, ténèbres
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht hije, hike the gamer, hijet van, hijet qe mbeten pas, hijet for sale, hijet e nates, hije në frëngjisht, ombrage në shqip
hije në frëngjisht