perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hollë në frëngjisht

Fjalë: hollë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (25): beau, clairet, clairsemé, délié, effilé, fin, gracile, grêle, léger, maigre, menu, mince, ténu, liquide, rare, recherché, singulier, étriqué, exigu, faible, levrette, svelte, flasque, lâche, veule
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht hollë, hollë në frëngjisht, beau në shqip
hollë në frëngjisht