perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hua në frëngjisht

Fjalë: hua (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (4): consolidé, crédit, emprunt, prêt
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht hua, huashan, hua yu wee, hua wei, hua ting, hua mulan, hua në frëngjisht, consolidé në shqip
hua në frëngjisht