perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

humbas në frëngjisht

Fjalë: humbas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (13): égarer, égorger, perdre, préluder, manquer, rater, supplicier, abattre, dégoter, démonter, précipite, précipiter, adirer
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht humbas, humbas_locked, humbas ug, humbas snl, humbas ruc, humbas roskilde, humbas në frëngjisht, égarer në shqip
humbas në frëngjisht