perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

individual në frëngjisht

Fjalë: individual (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (13): individuel, individuelle, personnel, intime, privé, propre, subjectif, distributif, simple, singulier, particulier, respectif, sporadique
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht individual, individual taxpayer identification number, individual tax rates, individual rights, individual retirement account, individual mandate, individual në frëngjisht, individuel në shqip
individual në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

astar price laj laj laj oxhak pastrues