perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

industri në frëngjisht

Fjalë: industri (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (7): carrosserie, chevalier, industrie, oléiculture, papeterie, parfumerie, taillanderie
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht industri, industri rumahan, industri rumah tangga, industri newtown, industri manufaktur, industri kreatif, industri në frëngjisht, carrosserie në shqip
industri në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

thikë me dy tehe efektiv ränta