perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jo në frëngjisht

Fjalë: jo (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (5): nenni, non, pas, rien, viendrez-vous
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht jo, jojo, jo vetem mode, jo vetem kafe 2014, jo vetem kafe, jo vetem fjale, jo në frëngjisht, nenni në shqip
jo në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

press online