perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kërkesë në frëngjisht

Fjalë: kërkesë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (18): achalandage, débit, demande, requête, prétention, revendication, devoir, entreprise, mission, objectif, problème, tâche, exigence, exiger, postulation, réclamation, réquisition, besoin
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht kërkesë, letër kërkesë, kërkesë zyrtare, kërkesë për viza-schengen, kërkesë për pushim, kërkesë për punësim, kërkesë në frëngjisht, achalandage në shqip
kërkesë në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

besnik dervishi tokë ne shitje