perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kështu në frëngjisht

Fjalë: kështu (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (14): aînesse, ainsi, cahin-caha, couci-couça, oui, si, tellement, voire, meeting, publique, réunion, alors, donc, ergo
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht kështu, kështu foli zarathustra, kështu fliste zaratustra, kështu në frëngjisht, aînesse në shqip
kështu në frëngjisht