perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kafshoj në frëngjisht

Fjalë: kafshoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (12): brouter, croquer, grignoter, gruger, grugęr, manger, mordiller, mordre, ronger, piquer, dentée, morsure
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht kafshoj, kafshoj në frëngjisht, brouter në shqip
kafshoj në frëngjisht