perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kalli në frëngjisht

Fjalë: kalli (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (1): épi
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht kalli, kali wikipedia, kali tu qi, kali ne enderr, kali linux tutorial, kali linux download, kalli në frëngjisht, épi në shqip
kalli në frëngjisht