perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kap në frëngjisht

Fjalë: kap (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (35): attraper, empoigner, gripper, happer, harper, prendre, saisir, appréhender, captiver, capturer, clamper, harponner, quotter, tenir, rattraper, atteindre, obtenir, recevoir, percevoir, intercepter, empaumer, prend, toucher, capter, comprendre, séduire, emparer, posséder, coincer, joindre, paumer, pincer, tomber, crocher, pêcher
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht kap, kapwrestling, kaptest, kap verde, kap slap soundcloud, kap slap, kap në frëngjisht, attraper në shqip
kap në frëngjisht