perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kokë në frëngjisht

Fjalë: kokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (22): bobine, bouillotte, caboche, cafetier, cap, cervelle, chef, cocarde, coloquinte, hure, perdre, tête, chapiteau, ogive, pickpocket, marotte, en-tête, intitulé, manchette, rubrique, têtière, titre
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht kokë, kokë në frëngjisht, bobine në shqip
kokë në frëngjisht