perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

komandoj në frëngjisht

Fjalë: komandoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (8): argumenter, commander, démontrer, indiquer, prouver, mander, ordonner, commandement
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht komandoj, komandoj në frëngjisht, argumenter në shqip
komandoj në frëngjisht