perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në frëngjisht

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (7): bouton, poussoir, accélérer, accent, bouton-poussoir, presse-papiers, serre-papiers
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht kopsë, kopsë në frëngjisht, bouton në shqip
kopsë në frëngjisht