perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krah në frëngjisht

Fjalë: krah (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (23): branche, bras, embranchement, fauteuil, rameau, contre-fiche, épaule, gin, main, paluche, aile, pale, vantail, abaisse-langue, aileron, aube, omoplate, paleron, palette, pelle, petite, spatule, volet
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht krah, krath war droid, krah slomljenog kruga, krah resistors, krah razbijenog kruga, krah pule, krah në frëngjisht, branche në shqip
krah në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

grup bbm ju njoftoj fund of funds