perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krahinë në frëngjisht

Fjalë: krahinë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (21): amplitude, champ, espace, étendue, région, surface, terrain, territoire, arrondissement, canton, circonférence, circonscription, conscription, département, district, quartier, secteur, zone, bled, climat, interzone
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht krahinë, krahinë në frëngjisht, amplitude në shqip
krahinë në frëngjisht