perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryengritës në frëngjisht

Fjalë: kryengritës (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (4): mutin, rebelle, révolté, séditieux
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht kryengritës, kryengritës në frëngjisht, mutin në shqip
kryengritës në frëngjisht