perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryq në frëngjisht

Fjalë: kryq (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (5): croix, croupe, crucifiement, crucifix, porte-croix
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht kryq, kryqi i thyer, kryqi i kuq wikipedia, kryqi i kuq vizatime, kryqi i kuq tirane, kryqi i kuq shqiptar wikipedia, kryq në frëngjisht, croix në shqip
kryq në frëngjisht