perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ku në frëngjisht

Fjalë: ku (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (3): où, beurrerie,
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht ku, ku shtrihet shqiperia sot, ku shtrihet shqiperia, ku ma ke, ku leuven, ku klux klan, ku në frëngjisht, où në shqip
ku në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

ditar fotos moho khurd kafe me qumesht