perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kujtim në frëngjisht

Fjalë: kujtim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (10): souvenir, mémoire, cadeau, présent, commémoration, évocation, remembrance, réminiscence, ressouvenir, souvenance
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht kujtim, kujtim vajushi, kujtim spahivogli, kujtim lika, kujtim leka 2014, kujtim leka, kujtim në frëngjisht, souvenir në shqip
kujtim në frëngjisht