perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushdo në frëngjisht

Fjalë: kushdo (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (6): aucun, chacun, n, personne, quiconque, quelconque
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht kushdo, kushdo te behet milioner, kush do behet milioner, kushdo në frëngjisht, aucun në shqip
kushdo në frëngjisht