perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushtrim në frëngjisht

Fjalë: kushtrim (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (12): alarme, tocsin, affolement, panique, sauve-qui-peut, angoisse, anxiété, crainte, effroi, épouvante, frayeur, transe
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht kushtrim, kushtrim xhakli, kushtrim shala, kushtrim sadiku, kushtrim qerimi, kushtrim mushica, kushtrim në frëngjisht, alarme në shqip
kushtrim në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

mbas alor setar wesh news ide per pune