perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lag në frëngjisht

Fjalë: lag (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (13): essanger, infuser, macérer, mouiller, pisser, rouir, tremper, humecteur, imprégner, abreuvement, humecter, imbiber, rincer
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht lag, lag switch, lag screw, lag meaning, lag ja.pavaresia.vlore, lag ja gale mp3 download, lag në frëngjisht, essanger në shqip
lag në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

kujdes nga qepa veprim juridik