perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lejoj në frëngjisht

Fjalë: lejoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (16): admettre, permettre, plagier, tolérer, autoriser, consentir, souffrir, laisser, faciliter, accorder, acquiescer, comporte, condescendre, laisse, assentir, octroyer
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht lejoj, lejoj në frëngjisht, admettre në shqip
lejoj në frëngjisht