perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

libër në frëngjisht

Fjalë: libër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (10): livre, matutinaux, ouvrage, livresque, bottin, grimoire, matricule, pouillé, sommier, terrier
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht libër, libër për fëmijë, libër mësuesi, libër leximi, e-libër, libër në frëngjisht, livre në shqip
libër në frëngjisht