perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liqen në frëngjisht

Fjalë: liqen (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (2): lac, lagune
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht liqen, liqenet tektonike, liqenet karstike, liqene akullnajore, liqen street art, liqen ne finland, liqen në frëngjisht, lac në shqip
liqen në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

arrij tuba luaj me piano folja zgjedh