perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liri në frëngjisht

Fjalë: liri (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (9): autonomie, indépendance, insoumission, liberté, aisance, bić, désinvolture, latitude, sans-gêne
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht liri, liri tufit, liri shitit, liri rasha, liri ketit, liri gero, liri në frëngjisht, autonomie në shqip
liri në frëngjisht