perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

llup në frëngjisht

Fjalë: llup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (5): bâfrer, dévorer, friper, manger, repaître
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht llup, llup poll, llum barrera, jimmy llup, gallup poll, gallup, llup në frëngjisht, bâfrer në shqip
llup në frëngjisht