perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luftoj në frëngjisht

Fjalë: luftoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (11): lutter, batailler, discuter, disputer, disputeur, ergoter, quereller, combattre, jouter, militer, sévir
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht luftoj, luftoj në frëngjisht, lutter në shqip
luftoj në frëngjisht