perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lule në frëngjisht

Fjalë: lule (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (7): contre-saison, fleur, macis, tilleul, épanouissement, fleuraison, floraison
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht lule, lulelaker, lule velo partizani, lule te bukura, lule orkidea, lule natyrale, lule në frëngjisht, contre-saison në shqip
lule në frëngjisht