perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lundroj në frëngjisht

Fjalë: lundroj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (3): cingler, naviguer, voguer
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht lundroj, lundroj në frëngjisht, cingler në shqip
lundroj në frëngjisht