perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

maçok në frëngjisht

Fjalë: maçok (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (2): chat, matou
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht maçok, maçok në frëngjisht, chat në shqip
maçok në frëngjisht