perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në frëngjisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (18): majestueux, noble, olympien, brillant, excellent, magnifique, splendide, considérable, fier, fort, grand, grandiose, gros, immédiatement, immense, intense, majeur, monument
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht madhështor, madhështor në frëngjisht, majestueux në shqip
madhështor në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

mjekësi popullore eci telecom