perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaroj në frëngjisht

Fjalë: mbaroj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (7): aboutir, achever, cesser, conclure, expirer, finir, terminer
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht mbaroj, lidhja mbaroj, gjithqka mbaroi, gjithcka mbaroj, mbaroj në frëngjisht, aboutir në shqip
mbaroj në frëngjisht