perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbrëmje në frëngjisht

Fjalë: mbrëmje (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (2): soir, soirée
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht mbrëmje, mbrëmje në frëngjisht, soir në shqip
mbrëmje në frëngjisht