perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbretëreshë në frëngjisht

Fjalë: mbretëreshë (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (5): camériste, dame, duègne, reine, seules
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht mbretëreshë, mbretëreshë në frëngjisht, camériste në shqip
mbretëreshë në frëngjisht